Az Állami Számvevőszék elnökével találkoztak egyházunk vezetői

2016. június 17., címkék: állami számvevőszék, domokos lászló

Az Állami Számvevőszék elnöke és vezető tisztségviselői a magyar történelmi egyházak képviselői közül elsőként a Magyarországi Református Egyház (MRE) vezetőit fogadták június 16-án az ÁSZ székházában. Az Állami Számvevőszék és a Magyarországi Református Egyház konzultációjának fókuszában az egyházi intézmények által kitöltött öntesztek eredményei, és az egyházi tulajdonban lévő intézmények fejlesztési kérdései álltak.

Az ÁSZ elnökénél járt Bölcskei Gusztáv

2012. augusztus 29., címkék: állami számvevőszék, domokos lászló, bölcskei gusztáv

Domokos Lászlónál, az Állami Számvevőszék (ÁSZ) elnökénél tett látogatást Bölcskei Gusztáv püspök, a Zsinat lelkészi elnöke. A találkozó fő témája a közpénzekkel kapcsolatos ellenőrzési tapasztalatok áttekintése volt.